Ostatní země

Barbie :)

13. prosince 2008 v 21:30 | Malá mořská...velryba
čórnula sem zde

pošli si SMS zdarma na vodafone t-moble i O2

6. února 2008 v 10:16 | VeLa
Telefónica 02 SMS brána

Pro Sann k 14.narozeninám

4. února 2008 v 8:23 | VeLa
Takže Sann něco jsem ti vyrobila tak snad se ti alespoň trošku bude líbit ;))
celý článek

K Zemi se řítí obří asteroit...→ podrobně

27. ledna 2008 v 17:46 | VeLa

K Zemi se řítí obří asteroid

foto: Archiv Novinky

Angels Andílci obrázky

13. ledna 2008 v 17:17 | VeLa
počet:
líbí? juu

Dobře jí tak nebo tam??

11. ledna 2008 v 16:08 | VeLa

Celkem hezký...

11. ledna 2008 v 16:04 | VeLa

EMO avatary

11. srpna 2007 v 10:12 | VeraOlsenky

2. července 2007 v 14:20 | Vera
Jo a nevim jestli je se mám dávat tak mi kdyžtak napište do komentářů, jo? Treda jestli chcete jejich fotky atad.

obrázky

13. listopadu 2006 v 15:27 | Vera

Krásné obrázky

13. listopadu 2006 v 15:07 | Vera
Ahoj, pár super obrázků, jestli se ti líbí napiš do komentářů.

Pár obrázků

30. října 2006 v 12:02 | Vera
Další obrázky.

Kočička

9. září 2006 v 9:28 | Vera
Tady máte jeden obrázek pro radost, že je pěkný? Hezký, ne?

Povídka

4. srpna 2006 v 11:54 | Vera
Aneta
,,Aneto, zajdi k babičce pro Beníka!!!'' křičí z okna Anetina máma. Aneta zavře knihu, došourá se pro boty, které se povalují pod rozkvetlou jabloní. Neběží, jde pomalu, ale jen do té doby co potká Ivetu:,,Ahoj Ivet! Jdu k babičce, nechceš jít se mnou?'' ,,Jo, jasně, ale musíme se nakonec stavit uJaříků pro krmení pro Aličku.'' S Ivetou jsou nejlepší kamarádky.
,,Ahoj babi. Tohle je Ivča, jde se mnou pro Beníka." ,,Dobrý den paní Merrtinová." pozdraví Iveta a žene se k Beníkovi: ,,Ten je slaďoučkej, Bení, Beníku. Kde má vodítko?" Aneta pohotově odpoví: ,,Nemá,babička si ho vycvičila tak, že žádný nepotřebuje." Babičky vrhne na Anetu káravý pohled, při kterém Anetě dojde že to přehnala. Odcházejí, Beník se žene za nimi. Beník je velká doga, kterou Anetina babička dostala od souseddů k narozeninám před 4 lety.
U Jaříků si nakoupí krmení pro Aličku a běží do jejich oblíbeného parku. Aneta se zarazí. Vidí Miloše. Ale na tom nic není, jenže není sám. Aneta běží pryč. Iveta než zareaguje tak Aneta už je skoro pryč. Proto Iveta vezme skatebord co v parku někdo zapoměl a jede za brečící Anetou. Bere to těmi nejrůznějšími zkratkami, ale kopec ze kterého jede, je bohužel moc prudký. Iveta nestačí zabrzdit a proto se ocitne v hromadě smetí. Beník se otočí, hned jak vidí Ivetu v odpadcích, postaví se anetě do cesty a běží k Ivetě.
,,Co je Ivet? Je ti něco. Bolí tě něco. Jak ti je?" křičí už zdálky Aneta která má o kámošku strach. ,,To je ale idiot." zadrmolí Iveta. Jenže Aneta to slyšela špatně, tak si myslela že to říká jí, Anetě, která ještě pořád malinko brečí. ,,To říkáš mě, mě, Iveto?" ,,Ne, to řikám tomu Milošovi, jak ti to mohl udělat?" ,,Proč by nemohl, vždyť ani neví že se mi líbí?" ,,No právě." Aneta někdy Ivetě nerozomí. Radši se neptá.
Druhý den ve škole to Anetě nejde, myslí pořád na Miloše. Najednou jí přijde dopis na kterém je napsané: ,,Aneto, přijď dnes ve 3 do parku, ale bez Ivety!!!" Aneta neví co si má myslet. Třeba odhalil to že se jí líbí a chce jí říct že nemá šanci.
Aneta je v parku, Miloš teprve přichází. Iveta číhá za keřem, protože jí Aneta řekla, kdyby něco, mám alespoň tebe. Miloš si stoupne před Anetu, ale jednu ruku má za zády. Začíná mluvit: ,,Anet, já... totiž ne... víš už delší dobu se mi líbíš, a tady máš jen takovou malou pozornost, aby jsi na mě nezapoměla když máš toho svýho Marka." dořekne a odchází. Aneta v rozpacích běží za ním, když ho doběhla vlepila mu pusu se slovi: ,, Ale já tebe taky. A Marek je můj brácha, je pravda že ho mám ráda, ale tak jako každý svou rodinu."
Společně odcházejí, ruku v ruce, Iveta se slzami přihlíží na jejich štěstí. Ale co ta holka včera v parku? Na tuhle otázku zná odpověď jen Aneta byla to jeho ségra. Iveta září. Přeje to Anetě i Milošovi. Nebýt jí tak spolu nechodí. Kdyby s milošem nebyla nejlepší kámoška, nikdy by mu neřekla že má jít za Anetou která na něj čeká. Iveta se zvedne, utže si kapesníkem od Anety oči a běží za Patrikem.

Love

4. srpna 2006 v 11:21 | Vera

Bludiště

21. července 2006 v 12:50 | Vera
Tak schválně. Dostanete se od červenýho políčka k žlutýmu?

Květiny

19. července 2006 v 12:43 | Vera
Mám těch kytek víc, ale některé mi sem nejdou dát. Tak pokud o ně máte zájem, napište mi na email odpovědi na otázky které najdete na soutěžích. Děkuji VERA!!!

Nějaký obrázky

19. července 2006 v 12:28 | Vera
 
 

Reklama