Srpen 2006

Špionky 2

18. srpna 2006 v 18:55 | Vera |  Špionky
Tak jsem se rozhodla na přání jedné mé návštěvnici vyhovět, a dala jsem sem další obrázky špionek. Dolů do komentářů mi napište jak se vám líbí. Já si myslím že jsou pěkné, nemyslíte?

Jakej seriál?

13. srpna 2006 v 12:15 | Vera |  Ankety
Každý má nějaký oblíbený seriál. Vyber si který je ten tvůj oblíbený. Nezapomeň do komentářů napsat pro co jsi hlasoval. Na konci prázdnin vyhlásím ten nejoblíbenější seriál, a ti co pro něj hlasovali dostanou překvapení. Najdeš to překvápko zde s každým jménem toh o co hlasovaly. pokud hlasuješ pro witch tak mi to napiš do komentářů. Jiné ne. Tak se těš. Vera

Zvířátka

5. srpna 2006 v 9:12 | Vera |  LOL
To bude dobrůtka!!! Mňam!!!
Hej, hoplá!!!
Dej si na mě bacha!!!
,,Mám prostě styl."
Kdo je tady větší? Já nebo ty?
Hygiena musí být.
,,Mě to nevadí."
Létající Čestmír, létá tam a zpět.
,,Já a Milka? To né."

Witch

4. srpna 2006 v 19:19 | Vera
Witch všichni znají, proto jsem udělala rozhovor s witch. Tak dobře čti!!!!
Ahoj, jak jste se připravily na rozhovor.
Cornelia: Nemohla jsem najít vhodné boty. Tragédie!!!
Irma: No Corny.
Cornelia: Nech mě Irmi.
Taranee: Já teda v pohodě.
Jak si užíváte prázdnin?
Will:Jo dobrý.
Cornelia: Dobrý? Si děláš srandu! Co Grumperky?
Irma:Ony si taky dělaly srandu když tě vyfotily jak máš rozmazanej meke-up.
Těšíte se do školy?
Hay Lin: Jak na co.
Irma: Už slyším říďu: Milí žáci a....
Will: ....nerozebýrej to.
Stal se vám někdy o prázdninách trapas?
Cornelia: Měla jsem rtěnkou na čele nakreslenou hvězdičku a kluci se ptaly jak to vypadám.
Irma: Och, jaká smůla.
A co by jsi dělala ty Irmo?
Hay Lin: Já bych řekla:Jdu se bavit.
Will: Hay Lin to má lehký.
Proč myslíš Will?
Will: Nemyslím, já to vim.
Irma: Tohle jsem čekala že to řekne Taranee.
Taranee: GGrrrrrrrr
Cornelie, tak co, kdy začne nákupní sezona?
Irma: Ta začala hned jak se Corny narodila.
Cornelia: Ta začala už dávno.
Divná otázka, ale proč jste na sebe někdy zlé?
Irma: My? My se milujeme. Uplně, že Corny?
Cornelia: Jo, jasně, ale můžeš mě vrátit na zem?
Děkuji za pěkný rozovor.
Will: Není zač.
Irma: Právě že je zač.
Taranee: A za co?
Cornelia: Hele nový boty Hagensa!!!
Hay Lin: Jdu za ní.
Nakonec se šly všechny na ty nový boty kouknout.

Povídka

4. srpna 2006 v 11:54 | Vera |  Ostatní země
Aneta
,,Aneto, zajdi k babičce pro Beníka!!!'' křičí z okna Anetina máma. Aneta zavře knihu, došourá se pro boty, které se povalují pod rozkvetlou jabloní. Neběží, jde pomalu, ale jen do té doby co potká Ivetu:,,Ahoj Ivet! Jdu k babičce, nechceš jít se mnou?'' ,,Jo, jasně, ale musíme se nakonec stavit uJaříků pro krmení pro Aličku.'' S Ivetou jsou nejlepší kamarádky.
,,Ahoj babi. Tohle je Ivča, jde se mnou pro Beníka." ,,Dobrý den paní Merrtinová." pozdraví Iveta a žene se k Beníkovi: ,,Ten je slaďoučkej, Bení, Beníku. Kde má vodítko?" Aneta pohotově odpoví: ,,Nemá,babička si ho vycvičila tak, že žádný nepotřebuje." Babičky vrhne na Anetu káravý pohled, při kterém Anetě dojde že to přehnala. Odcházejí, Beník se žene za nimi. Beník je velká doga, kterou Anetina babička dostala od souseddů k narozeninám před 4 lety.
U Jaříků si nakoupí krmení pro Aličku a běží do jejich oblíbeného parku. Aneta se zarazí. Vidí Miloše. Ale na tom nic není, jenže není sám. Aneta běží pryč. Iveta než zareaguje tak Aneta už je skoro pryč. Proto Iveta vezme skatebord co v parku někdo zapoměl a jede za brečící Anetou. Bere to těmi nejrůznějšími zkratkami, ale kopec ze kterého jede, je bohužel moc prudký. Iveta nestačí zabrzdit a proto se ocitne v hromadě smetí. Beník se otočí, hned jak vidí Ivetu v odpadcích, postaví se anetě do cesty a běží k Ivetě.
,,Co je Ivet? Je ti něco. Bolí tě něco. Jak ti je?" křičí už zdálky Aneta která má o kámošku strach. ,,To je ale idiot." zadrmolí Iveta. Jenže Aneta to slyšela špatně, tak si myslela že to říká jí, Anetě, která ještě pořád malinko brečí. ,,To říkáš mě, mě, Iveto?" ,,Ne, to řikám tomu Milošovi, jak ti to mohl udělat?" ,,Proč by nemohl, vždyť ani neví že se mi líbí?" ,,No právě." Aneta někdy Ivetě nerozomí. Radši se neptá.
Druhý den ve škole to Anetě nejde, myslí pořád na Miloše. Najednou jí přijde dopis na kterém je napsané: ,,Aneto, přijď dnes ve 3 do parku, ale bez Ivety!!!" Aneta neví co si má myslet. Třeba odhalil to že se jí líbí a chce jí říct že nemá šanci.
Aneta je v parku, Miloš teprve přichází. Iveta číhá za keřem, protože jí Aneta řekla, kdyby něco, mám alespoň tebe. Miloš si stoupne před Anetu, ale jednu ruku má za zády. Začíná mluvit: ,,Anet, já... totiž ne... víš už delší dobu se mi líbíš, a tady máš jen takovou malou pozornost, aby jsi na mě nezapoměla když máš toho svýho Marka." dořekne a odchází. Aneta v rozpacích běží za ním, když ho doběhla vlepila mu pusu se slovi: ,, Ale já tebe taky. A Marek je můj brácha, je pravda že ho mám ráda, ale tak jako každý svou rodinu."
Společně odcházejí, ruku v ruce, Iveta se slzami přihlíží na jejich štěstí. Ale co ta holka včera v parku? Na tuhle otázku zná odpověď jen Aneta byla to jeho ségra. Iveta září. Přeje to Anetě i Milošovi. Nebýt jí tak spolu nechodí. Kdyby s milošem nebyla nejlepší kámoška, nikdy by mu neřekla že má jít za Anetou která na něj čeká. Iveta se zvedne, utže si kapesníkem od Anety oči a běží za Patrikem.

Love

4. srpna 2006 v 11:21 | Vera |  Ostatní země