Červen 2006

Super obrázky

30. června 2006 v 10:13 | Vera |  W.I.T.C.H.

Jsi často sama doma?

30. června 2006 v 9:35 | Vera |  Ankety
Tak tohle já zažívám pořát. Ale já jsem teda sama doma ráda. Baví mě to. Nikdo mě neotravuje, na nic se mě neptá, můžu si dělat blog. Prostě pohoda. A co vy? Jak jste na tom vy?

Tak co výzo?

30. června 2006 v 9:33 | Vera |  Ankety
Málo kdo měl vysvědčení na propadnutí. Dnes jeden kluk(Martin) dostal samé pětky jen z výtvarky a z těláku měl lepší známky. Samosdřejmě že mezy ty dobré známky patřila i ta 1 z hudebky. Martinovi na vysvětčení vůbec nezáleží a zdá se ře jeho rodičům je to taky jedno. Tak tohle ale není vše. Martin ještě k tomu chodí za školu!!! Umíte si to představit? Napište mi na tohle názor. Tak co?

BLOG 27

29. června 2006 v 13:58 | Vera
Co je to za holky, které jely s klukama z tokio hotel na turné? Tola a Ala(polská přezdívka pro Alici) jsou v polsku na prvním místě hitparát. Jejich první album ,,LOL"je už v prodeji ve velké části Evropy. A jejich singl ,,Uh La La La" jde fakt pod kůži. Je škoda, že fanoušci kluků z Tokio hotel v nich vidí jen konkurenci a taky holkám možná trochu závidía už na ně na koncertech dokonce pískali.
Spousta holek Vám závidí a všechny chtějí vědět, jestli s některým z kluků z Tokio hotel chodíte?
Ne. To jsou všechno jen drby. S klukama vážně nic nemáme!
A jste do nich zamilované?
Ani to ne, vážně. vždyť se ani moc nevídáme. Na koncertech se většinou míjíme a vlastně kluky ani tam moc dobře neznáme.
Takže žádný zájem? Vždyť jste s momentálně nejoblíbenějšíma klukama Evropy jely turné?
Tola:Ale jo, ale nejsou pro nás důležití. Chceme jen využívat tu šanci a dělat to , co nás nejvíc baví. Vystupovat živě. Ala: Tokio hotel jsou v Německu na první příčce jako myv Polsku. Doufáme , že nás uvidí spousta holek a třeba se znich stanou naši fanoušci.
Hádáte se spolu někdy, třeba kvůli klukům?
Tola: Ne, nikdy. A pochybuji o tom že bychom si z Alou někdy kvůli klukům vjely do vlasů. Ala: Kromně toho je naše kamarádství silnější než cokoliv jiného. Nikdo a nic nás nemůže rozdělit.
Jasně řečeno, ale proč jste si tak jisté?
Tola: Nikdy se nám nelíbily stejní kluci. Ala: Známe se od našich tří let. Takže už deset let. Po tolika letech se nehádáme kvůli klukům.
Už jste se někdy opravdově pohádaly?
Jasně, ale asi po deseti minutách bylo zase vše v pohodě.
Hádaly jste se třeba kvůli jménu kapely?
Ala: Vůbec ne. když jsme začaly s naší muzikou tak se nám hrozně líbily blogy- Jejich čtení a psaní. Takže se ve jménu prostě muselo objevit Blog. Tola: A 27 se dá vysvětlit. Obě jsme se narodily ve stejný den- 27.11.1992.
Máte spolu hodně věcí společných. Jste si i v něčem hodně podobné?
Ala: My? To si namyslím. Tola je spotání , plná energie a skoro pořát jen mluví. Tola: ...A Ala je klidnější a vyrovnanější.
Působíte velice sebevědomně. Chováte se tak ike klukům nebo to jste stydlivější?
Ne, úpně naopak. Před klukama se dost stydíme. A často ani nevíme, jak je máme oslovit nebo jak se před nima chovat, to je úplný peklo!!!

Vaše volba

26. června 2006 v 14:11 | Vera
MNĚLA JSEM TAKOVÍ NÁPADEČEK ŽE BY MOŽNÁ ŠLO DÁT SEM RUBRIKU S ROZHOVORY. TEĎ SI PIŠTE S KÝM BY TEN ROZHOVOR MNĚL BÝT. POUSOUDÍM VÁŠ NÁPAD A PAK SEM TEN ROZHOVOR DÁM. POKZD NEVÍTE KONKRÉTNĚ JMÉNO, STAČÍ NAPSAT ŽE TŘEBA CHCETE NĚJAKOU ANGLICKO, ČESKOU NĚMECKOU ZPĚVAČKU NEBO SKUPINU ČI ZPĚVÁKA.. TAKŽE SEM DÁM NĚJAKÉ ROZHOVORY S NĚKÝM KDO MNĚ V TU CHVÍLI NAPADNE. CHCI VÁS UPOZORNIT ŽE SI JE NEVYMÝŠLÍM JAKO NĚKDO (MYSLÍM JEDNU MOU KAMARÁDKU) MOŽNÁ VÁM K TOMU SEŽENU I FOTKY, ALE NIC VÁM NESLIBUJI. VAŠE VERA!!!

Jak často chodíš na tento blog?

22. června 2006 v 11:41 | Vera |  Ankety
Mám radost že návštěvnost tohoto blogu roste, ale jen po menších částech. Ale jsem přesto taky ráda že sem chodí jen méně lidí jelikož nejsem tolik zatížena odpov´ídáním na Vaše otázky. Né že bych na ně odpovědět nechtěla, to ne, ale mám taky školu učení mlatšího bráchu kterej se che učit takže čas mám jedině když jsem nemocná, nebo jen zřítka. Tak když se budete na něco ptát tak tak mnějte strpení než Vám odpovím. Děkuji za pochopení VERA!!!!!!!!!!!

Obrázky Irmy2

19. června 2006 v 12:45 | Vera |  Irma

Soutěž2

18. června 2006 v 20:35 | Vera
Stačí když napíšeš do rubriky jsem tady větu jsem tady. A potom to spočítám, a kdo bude mít nejvíce vět ten vyhraje.....no uvidíte. Stačí se přihlásit zde. Nikde jinde věta Jsem tady neplatí. Děkuji že mě chápete. Pokud možno rozhlašte to pokud máter rádi můj blog. Tak děkuji ještě jednou, zase někdy VERA.

Jsem tady

18. června 2006 v 20:26 | Vera
Tak vyhlašuji soutěž o které se více dozvíš v rubriceš soutěž. Vždy napíšeš pouhé jsem tady. A tak čekám na víherce.

O mě něco nového

18. června 2006 v 20:19 | Vera
Tak já se rozhodla vám ještě něco málo o sobě říct. Mé narozky slavím 2.června. Můj email je veronika.lachmanova@seznam.cz a myslím že by mi neuškodilo přečíst si nějaký mejlík od vás. Na Alíkovi mě mužete poznat jako Vervika, ale moc tam nejsem. Také moc ráda(a ostatní my říkají že hezky) kreslím a píšu. Jsem moc ráda že můj blog navštěvujete a že mi ho tak.... jak bych to řekla.....pomáháte budovat. Myslím tím jako že vyplaňujete anketya radíte mi co a jak mám dělat. Jsem moc ráda když mi napíšete potěšující komentář, nebo nějakou věc co ani nevim. Takže kdyby něco, jsem vám k dispozici. A moc děkuji!!!! VAŠE VERA CO VÁS NEDÁ

Nej dollzka

16. června 2006 v 21:08 | Vera |  Ankety
Martina
Katka
Simona
Leona
Bára
Tereza

Kluk nebo holka?

16. června 2006 v 21:02 | Vera |  Ankety

Soutěž1

16. června 2006 v 10:38 | Vera
Tato soutěž je o vyznamenání. Je tak lehké se zapojit. Stačí odpovědět na tyto otázky: 1.Kolik ti je let?
2. Kde bydlíš?
3.Jaký máš email?
4. Jak se jmenuje tvůj blog?
5. Chodíš rád/a na tento blog?
Podmínky:1. musíš mít blog.
2. musíš být veselá.
3. musíš mít email
Upozornění: Na jaké koliv otázky odpovídám jen v pondělí od 12hodin do 15 hodin.
Pokud máš zájem nebo strach napsat to sem napiš mi na email.
Uzávěrka soutěže je 21.6. 2006.

Staří dobří známí, aneb koho tu chceme zpět

16. června 2006 v 10:20 | Vera
Chápu že vám to asi k smíchu, ale je to dobrá věc. Každý si může říct koho hledá a kdo sem přijde a má na toho člověka kontakt (telefon, email, adresu) nebo cokoliv jiného tak mu to napíše. Takže pokud máte někoho koho jste už dlouho neviděli a chcete se sním opět vidět, neváhejte a napište si sem. Vaše VERA

Věcičky Witch

16. června 2006 v 9:26 | Vera |  W.I.T.C.H.
Takže, já Witch miluji a proto jsem si sehnala pár věcí Witch. No, vlastně jsem je dostala. Mě se moc líbí a mám z nich radost. Pokud bude chtít bližší informace o výrobku stačí říct a já se Vám budu snažit odpovědět. Třeba se zeptejte kolik stojí a tak. Těším se na Vaše otázky a komentáře, na které se těším pořád. Takže ahoj, VERA.
Tohle je Cornelie!!!!! Faktycky!!!!!
To je Will!!!! Nekecám!!!!!
Irma!!!!!
To je Elyon.
Hay Lin Linová.
Ano, to je Tara.
Opět naše Taranee.
Další Cornelia.

Dolzzky11

15. června 2006 v 11:08 | Vera

Dolzzky10

15. června 2006 v 11:01 | Vera
Je to sice divný ale dollzek ječ tu nejvíc. Pište komentáře jak se vám které líbí.Vera
Dobrý, co? Líbí? Mě teda jo. Je to sice trochu trochu přeplácaný, ale hezký.
Tahle se mi moc líbí.
Té to ale sluší, že jo?
Prostě
růže!!!!
Jé!!!
Báječná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pěkná

Obrázky Irmy 1

14. června 2006 v 18:24 | Vera |  Irma
Takže další obrázky co tě určitě potěší.
No, není to krása. Irma a Martin.
No nejsou ty šaty hezké?
Nevíte co jí je? Já to tedy nevím.
Mini Irmička.

Nová rubrika

14. června 2006 v 13:19 | Vera |  Ankety
Tak teda. Je tu další anketka. No uvidíme jak dopadne.

Diskuze o Witch

14. června 2006 v 13:13 | Vera
ŘÍKEJTE SI CO CHCETE, ALE DISKUTUJTE JEN O WITCH. AŤ UŽ O CORNELII NEBO WILL. JÁ SE TAKY MOŽNÁ DO DISKUZE ZAPOJIM, ALE JEN KDYŽ BUDU MÍT NÁPAD NA NĚJAKÝ KOMENTÁŘ.. PŘEJU SI ABY TU BYLO CO NEJVÍCE KOMENTÁŘŮ. TAK SE HEZKY BAVTE
VERA